Hocam merhaba 25 yaşındaym nişanlımla adet bitiminden 4 gün sonra ilişkiye girdik içeri boşalma olmadı

 Hocam merhaba 25 yaşındaym nişanlımla adet bitiminden 4 gün sonra ilişkiye girdik içeri boşalma olmadı , ancak zevk suyuyla da hamile kalma ihtimali beni cok korkutuyor..adet bitiminden 4 gün sonra hamile kalma ihtimali varmıdır ..?

Tahlil.com Cevabı : Diğer adet tarihinizi bekleyin. 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.