Hocam merhaba adet tarihime 7 gün var bugünkü kan tahlili sonucum 0,100 referans değer 0-5 hamilelik var mıdır?

 Hocam merhaba adet tarihime 7 gün var bugünkü kan tahlili sonucum 0,100 referans değer 0-5 hamilelik var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz negatif. Adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testini tekrarlamanızı öneririz.