Hocam merhaba annem 44 yaşında. 1 hafta önce kalp hizasında hafif ağrı için doktora gitti.

Hocam merhaba annem 44 yaşında. 1 hafta önce kalp hizasında hafif ağrı için doktora gitti. Kuru öksürüğü ve hafif burun akıntısı da var. Tahlil sonuçları: wbc :10.7 mpv: 10,4 lymph# 4.73 kolestrol 223 sedimantasyon 44 çıktı. Doktor gayet iyi dedi, ağrı kas ağrısı dedi.Sizce sedim yüksek mı ve neden?

Tahlil.com Cevabı : Sedim yüksekliği araştırılmalıdır, sağlık kuruluşuna gitmenizi öneririz..