Hocam merhaba. ben 6 ağuststa sevgilmle sürtnerek ilşki yaşadım iç çamaşırlar yoktu vajnamın üstüne zevk suyu geldi?

Hocam merhaba. ben 6 ağuststa sevgilmle sürtnerek ilşki yaşadım iç çamaşırlar yoktu vajnamın üstüne zevk suyu geldi içne olmdı sildm boşalmada olmdı. adetm 8 gün geckti belirtileri var. göğüste ağrı karnımda ve hafif kasıklarda ağrı agresflik napmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu içeriği ile hamileliğin oluşma ihtimali oldukça düşüktür. Regl döneminde gecikme devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurulabilir.