Hocam merhaba ben bundan 6 ay önce güvenliksiz ilişki yaşamıştım.12 gün öncede eliza testi yaptırdım.sonuçlarım;

Hocam merhaba ben bundan 6 ay önce güvenliksiz ilişki yaşamıştım.12 gün öncede eliza testi yaptırdım.sonuçlarım:anti hiv 4.jenerasyon: 0.23 negatifHBs Ag: 0.24 negatifAnti HCV 3.jenerasyon: 0.09 negatifHocam benım sorum şu olacak son iki gündür agzımın içinde 3 noktada sivilcemsi uçuk şeklinde yara çıktı.sol gözümün üstündede hafif bir şişkinlik var.acaba bu hastalıgın habercisimi yoksa mevsimsel bir şey olabilirmi?yeniden eliza testi yaptırmamı uygun görürmüsünüz hocam yoksa boşunamı sitres ve sıkıntı yapıyorum.beni aydınlatırsanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçların negatif, ama sende de bilgisizliğinden kaynaklanan bir HIV korkusu var.Aşağıda bağlantıda verilen yazıları dikkatle okumanı öneriyor, bilgi sahibi olduktan sonra yersiz korkularını yenebilirsin.http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar