Hocam merhaba, ben vücudumda çıkan sivilce tarzı kızarıklıklar nedeni ile cildiyeye gittim. Sedim 60dk [L] 1 mms/s 5-20 diyor?

Hocam merhaba, ben vücudumda çıkan sivilce tarzı kızarıklıklar nedeni ile cildiyeye gittim. Sedim 60dk [L] 1 mms/s 5-20 diyor. Acaba ne olabilir. Bu konuda bişey söylemeniz mümkün mü ?

Tahlil.com Cevabı : Sedimentasyon değeriniz düşük çıkmış.Bunun fazla bir anlamı yok.Normal olarak değerlendirebiliriz