Hocam Merhaba; Dün şiddetli ve aniden baş ağrısı yaşadım daha önce bu kadar ağrı hissetmedim?

Hocam Merhaba; Dün şiddetli ve aniden baş ağrısı yaşadım daha önce bu kadar ağrı hissetmedim ve bisüre sonra bulantıyla birlikte 4 defa kustum.Uyuyup uyanmama rağmen ağrı ve bulantı biraz devam ediyor.Belirtiler neyden kaynaklınıyor olabilir?Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Mgren ilk akla gelen nedenlerden biri.Öncelikle bir nöroloji sonra da KBB doktoruna başvurunuz