Hocam merhaba eşim 13 haftalık hamile hepatit b cıktı tahlil sonucu şöyle Anti HCV 0.04 ?

Hocam merhaba eşim 13 haftalık hamile hepatit b cıktı tahlil sonucu şöyle Anti HCV 0.04 NEGATİF HBsAg 6374.00 POZİTİF ANTİHbs 2,00 NEGATİF Bebeğimizi etkileyen bir durum söz konuşumu bulaşma derecesi nedir? nasıl bir yol izlememiz lazım.tşk

Tahlil.com Cevabı : Bebeğinizin doğar doğmaz aşılanması gereklidir, zaten sizi takip eden doktor tarafından gerekli yönlendirmeler yapılacaktır..