Hocam merhaba geçen gün bir soru sormuştum Kanda beta hcg testine baktır diye bi yorum yaptınız

 Hocam merhaba geçen gün bir soru sormuştum Kanda beta hcg testine baktır diye bi yorum yaptınız hamile olma ihtimalim varmıdır bugün çok az miktarda kan geldi dahada gelmedi neden acaba bi sorun olsa yani hamilelik gibi ultrasonda belli olmaz mı

Tahlil.com Cevabı : Anlaşılan uyarılarımızı yerine getirmemişsiniz.Gerekli bilgiyi vermişiz size.