Hocam merhaba,1 yılı aşkın zamandır tsh düşüklüğü nedeniyle aylık kan değerlerimi ölçtürüyordum?

Hocam merhaba,1 yılı aşkın zamandır tsh düşüklüğü nedeniyle aylık kan değerlerimi ölçtürüyordum . Evlilik nedeniyle 9 aydır yaptıramdım dün sağlık merkezindetsh t3 ,t4 değerlerimin sonucunu sizinle paylaşmak istiyorum TSH :0,18 ,SERBEST T3 :3,22, SERBEST T4 :1,02 kan değerlerimde düşük izliyor . Uyanmakta güçlük,yorgunluk hissi,aşırı sinir , dikkat etsemde kilo alma, sık idrara çıkma belirtilerim mevcut. 2 kez troid ultarsyonu yaptrdım ikisi de temiz çıktı. Sizce normalmi değerlerim?

Tahlil.com Cevabı : Hipertiroidi bulgularınız var, tiroid bezleriniz fazla çalışıyor.Endokrinoloji bölümüne başvurun.