Hocam merhabalar ben nisanlimla adetim bittikten 1 gün sonra iliskiye girip kizligim bozuldu 4 5 gün

Hocam merhabalar ben nisanlimla adetim bittikten 1 gün sonra iliskiye girip kizligim bozuldu 4 5 gün azar azar kan geldi kucuk tuvaletimi yaparken omuzlarından karnıma doğru agri ıdrarr i yapamıyorum ve çok yaniyo 2 hafta oldu karnımda çok şişti migdem çok bulaniyo ve karnimi içine cekemiyorum ne yapmam lazım hocam hamilemiyim hastaneye gittim bebek olsa 2 haftalik bebeği gorebilirmiydi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik riskine karşı beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda test yapabilirsiniz,ancak şikayetleriniz daha çok idrar yolu enfeksiyonu olabileceğini düşündürüyor. Bir kadın doğum dotkoruna başvurmanızda fayda var. Muayene olana kadar ise bol bol su tüketmeniz de faydalı olacaktır.