Hocam nisanlim ertesi gunu hapini aldiktan 1 hafta sonra az bir kilo alma goruldu, bu hapin etkisimirid yoksa hamileleik soz konusu olabilir mi ?

Hocam nisanlim ertesi gunu hapini aldiktan 1 hafta sonra az bir kilo alma goruldu, bu hapin etkisimirid yoksa hamileleik soz konusu olabilir mi ??

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar kısa sürede belirtiğin nedenlere bağlı kilo alma olmaz. Beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırırsınız.