Hocam oğlum soğuk algınlığından hastaneye götürdüm bu tahlilleri çıktı nasıl değerlendirirsiniz. EBV EBNA IGG : Pozitif 3.47 MYCOPLASMA PNEUMONİAE : Negatif?

Hocam oğlum soğuk algınlığından hastaneye götürdüm bu tahlilleri çıktı nasıl değerlendirirsiniz. EBV EBNA IGG : Pozitif 3.47 MYCOPLASMA PNEUMONİAE : Negatif 0.13 PARVOVİRUS B19 IGM : Negatif 0.49 MYCOPLASMA PNEUMONİA IGG : Negatif 0.05 PARVOVİRUS B19 IGG : Negatif 0.2 EBV VCA LGG : Pozitif 2.41 EBV VCA LGM :Negatif 0.1

Tahlil.com Cevabı : Oğlıunuza bu kadar kapsamlı tahlil yapılmasını anlamlı bulmadık.Soğuk algınlığı için bu kadar teste neden gerek görüldü anlaşılır gibi değil.En iyisi bu kadar detaylı ve gerekli gereksiz testleri isteyen doktora tahlillerinizi sorun.,Bu tahlillerin sonucuna göre zaten spesifik bir tedavi planlamasına gerek bulunmamaktadır.