Hocam öncelikle sizi meşgul edeceğim için çok özürdilerim ama bu son ıkı ayda ne yaşadığımı bir ben birde allah bilir çok zor durumdayım ?

Hocam öncelikle sizi meşgul edeceğim için çok özürdilerim ama bu son ıkı ayda ne yaşadığımı bir ben birde allah bilir çok zor durumdayım hocam bundan iki ay once devlet kontrolü altında bir geneleve gittim ve o gunun sonrası belirtiler basladı hocam hala devam edıyo ıkı aydır test olmaya korkuyorum

Tahlil.com Cevabı :  HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında deatylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv