Hocam sevgilimle adet bittikten sonra sürtünme yoluyla yasadık bişler çıplaktı alt kısmımız

Hocam sevgilimle adet bittikten sonra sürtünme yoluyla yasadık bişler çıplaktı alt kısmımız ama boşalma falan olmadı ertesi gün sevgilimde akıntı oluyr beyaz sıvı şekilde hamilemi yoksa psikolojikmi

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 1 gün sonra olan beyaz akıntıdan hamile olup olmadığı anlaşılamaz, adet gecikmesi olurda test yapmanızı öneririz..