Hocam sitenizde'Cinsel ilişki sonrası eğer HIV virusu bulaşmış ise hastanın kanında HIV p24 ?

Hocam sitenizde'Cinsel ilişki sonrası eğer HIV virusu bulaşmış ise hastanın kanında HIV p24 antijeni 2 ile 6 hafta içinde saptanabilmektedir"şeklinde bilgi var.ben 4.hafta yaptırdım eğer 4.hafta yeterli değilse ne zaman test yaptırmamı önerirsiniz HIV ( AİDS ) Erken Tanısı ve P 24 Antijeni Testleri

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde  bu konuda aradığın tüm bilgilervarbiraz vakit ayırıp okumalısın arama motorumuzu kullanabilirsin