Hocam son test HBSAG elisa 0.5242 negatif anti hcv elisa 0.564 negatif anti hıv elisa 0.299 öp. Dr üroloji 7 test negatif yalnız bir teste anti hıv 0.0 çıkmıştı

Hocam son test HBSAG elisa 0.5242 negatif anti hcv elisa 0.564 negatif anti hıv elisa 0.299 öp. Dr üroloji 7 test negatif yalnız bir teste anti hıv 0.0 çıkmıştı. Mastırbasyon sonrası karın ağrım oldu 4.11.2014 enfeksiyon hocası evlenebilirsin dedi yalnız kilo kaybı karın kasık böbrek ağrısı cektm

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.