Hocam Sordum Soru Tam Olarak Suydu Bugun Cevap Geli̇rse Sevi̇ni̇ri̇m

Hocam az önce cevapladınız sorununun bikac eksik yazdım galiba ben korunmasız an*l VAJİNAL iliski sonrası 1. Sorum**ilk testim 200 gün önce HİV TEStini olmustum doktor 0,ile 1 arasında bir sorun yok dedi 2.sonrasında önceki dosyalar bölümüne atıgım 3 tane testleri oldum YANİ korunmasız an*l VS İLİSKİDEN 90 GÜNÜ gecti 200 gün oldu ilk testimle son testimin arası?3 . Önceki sorumdaki dosyalara atım test sonucları tamamiyle iyimi?4. Parmak temasından 52gün sonraki 15.05 tarihli sonucu 0,16IU/L olan test yapan doktor artık test olmana lüzüm yok dedi bana yani bu 52 gün sonra yaptırdım test yüzde 95 cıvarı dogrumudur bazı kaynaklar öyle diyorda?5. Birde partnerimin parmak temasından 4 gün sonra anti hiv kemileminesasn testi 0,13 cıkmıs YANİ HOCAM KORUNMASIZ an*l VS İLİSKİDEN 200 SONRAKİ BU YAPTIRDIM TESTLER ve SONUCLARI KESİN OLARAK BENDE HİV YOK DENE BİLİRMİ parmak iliskisinden 52gün sonra yapılan sonucu 0,16 IU/L olan test yetwrlimi test yapan doktor yeterli dedi bana Sizde anlatım durumlardan sonra artık tamam test yaptırma sende kesinlikle hiv yok derseniz konuyu kapatacam artık NOT LÜTFEN AYRINTILI SEKİLDE CEVAPLAYINIZ HOCAM

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba aslında daha önce de belirtmiştim. Test sonuçlarınız tamamen normal ve belirttiğiniz bir ilişki ile HIV enfeksiyonu ihtimali yok denecek kadar az.Zaten ilk test ile son test arası 200 gün ise ve tüm testler negatif ise HIV enfeksiyonu söz konusu olamaz. Siz de bu konuyu tamamıyla kafanızdan atmalısınız. Ancak yazdıklarınızdan kafanızın HIV yönünden son derece karışık olduğu anlşılıyor.

Lütfen gereksiz detaylara dalıp kafanızı boş yere karıştırmayın. Sonuçlarınız tamamen normal ve HIV negatifsiniz.Belirttiğiniz bilgilere göre verdiğiniz sonuçlara göre siz de HIV yok denebilir. Gayet açık ve net yazıyorum. Buna rağmen kafanızdan bu endişeyi atamıyorsanız mutlak suretle psikolojik destek almalısınız.
 Sorunuza net cevap veriyorum. Yaptırdığınız testler yeterli, artık test yaptırmayın ve sizde kesinlikle HIV yok. Konuyu kapatabilir ve kafanızdan atabilirsiniz.

Buna rağmen HIV takıntısını atamıyorsanız mutlaka psikolojik ve psikiyatrik bir destek almanızı öneririm.

Sağlıklı günler diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun