Hocam şüpheli bir ilişkiden sonra kız arkadaşım 21 gün sonra adet gördü sonra idrar testi yaptık negatif çıkmıştı

 Hocam şüpheli bir ilişkiden sonra kız arkadaşım 21 gün sonra adet gördü sonra idrar testi yaptık negatif çıkmıştı diğer adeti beklersen diğer adeti 20 gün geçikti 2 tane daha test yaptık ve onlarda negatif çıktı arkadaşım daha önceden kullandığı için doğum kontrol hapını içmeye başladı ve 21 tablet bitince kahverengi lekelenmenin ardından pıhtılı şekilde 5 gün adet gördü şimdi benim size sorum şu hocam bunlar üstüne görme olabilir mi ? eğer hamile kalsaydı doğum kontrol hapı adeti başlatırmıydı başlatmazmıydı ? çok teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat solsun, durumunuzu değerlendirdik.Bu şekilde hamilelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.