Hocam şüpheli ilişki sonrası 23. güne hiç mi güvenilmez anti hıv antijen 0.28 anti hıv antikor 0.21 1 ay geçmesini beklemek gerekiyor mu?

Hocam şüpheli ilişki sonrası 23. güne hiç mi güvenilmez anti hıv antijen 0.28 anti hıv antikor 0.21 1 ay geçmesini beklemek gerekiyor mu? Stress yaptım gereğinden fazla güvenmek istiyorum.

Tahlil.com Cevabı : HIV ile ilgili araddığınız tüm bilgiler, hastalığın belirtileri ve testin ne zaman yapılacağına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.HIV testi, belirtileri ve yorumlanması