Hocam şüpheli ilişkiden 1.5 sene sonra özel hastahanede hiv testi yaptırmak istedim aldığım raporda sayısal bir değer yok

Hocam şüpheli ilişkiden 1.5 sene sonra özel hastahanede hiv testi yaptırmak istedim aldığım raporda sayısal bir değer yok şu şekilde bir sonuç var.Anti HIV (card test) Referans aralıkları min0 max0 Sonuç: (-) Negatif

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonucu normal sorun yok.