Hocam şüpheli ilişkiden 48 gün sonra tıp fakültesinde yaptırmış olduğum tahlil sonuçları ; anti hıv 1_2 ?

Hocam şüpheli ilişkiden 48 gün sonra tıp fakültesinde yaptırmış olduğum tahlil sonuçları ; anti hıv 1_2 negatif 0.13 , anti hbs negatif 7.73 , anti hcv 00.4 hocam bu sonuçlar normal mi ileri ki zamanlarda pozitifleşebilir mi illa 90.günü beklemeli miyim yoksa konuyu kapatayım mı yeterr li mi bu test sonucu şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif doktorunuz uygun gördüğü taktirde ileride tekrar test yaptırabilirsiniz.