Hocam Tahlillerimi Detaylı Değerlendirir misiniz ?

Merhaba Hocam biraz takıntı yapıyorum ben daha önce de testlerim oldu hepsi negatif yine kafama takılmaya başladı ve 425 gün geçti yani (1 yıl 2 ay gibi bir süre )bir test daha yaptırayım dedim Özel bir üniversite hastanesinde Anti HIV Combi Eclia Yöntemi ile test yaptırdım sonuç 0.205 NEGATİF geldi.. Daha sonra 1 ay sonra yine evham yaptım ve aynı hastanede aynı testi yaptırdım Anti HIV Combi Eclia Yöntemi ile 0.227 NEGATİF geldi Hocam olduğum testler 4.jenerasyon testler mi Combi Test nedir ? Testlerime ve Sonuca Güvenip artık konuyu kapatabilir miyim Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar tabii ki konuyu kapatabilirsiniz. Sizde HIV enfeksiyonu şüphesi kesinlikle yok. Gönderdiğiniz tahlil sonuçlarınızı inceledim.Yaptırdığınız her 2 test sonucu da negatif.Lütfen evham yapmayın kafanızı rahat tutun.
Combi veya combo test için de sizi bilgilendirelim.
HIV Combo testi, HIV enfeksiyonunun erken tanısında sıklıkla ve güvenle tercih edilen bir testtir. HIV Combo testi, P24 Antijeni ile birlikte HIV 1-2 antikorlarının da aynı test içinde çalışıldığı, son derece güvenilir bir tahlildir.Antijen antikordan daha önce saptanabildiği için bu test erken tanı için tasarlanmıştır.
Zaten sizin ilişkiniz 1 yıldan çok daha önce olduğu için erken tanı testi yaptırmanıza hatta hiç bir test yaptırmanıza gerek yok.

Sizin gibi bazı ziyaretçilerimizde bu tür HIV evhamı bir başka deyişle HIV fobisi bulunuyor. Bu nedenle gereksiz yere test yaptırıp boş yere para da harcıyorlar. Bu tür HIV fobisi olan ziyaretçilerimize bu takıntılarından kurtulmak için psikolojik destek alabilecekleri yönünde de bilgilendirme yapıyoruz. Bundan sonra korunmasız bir ilişkiniz olmadığı sürece lütfen bir daha HIV tahlili yaptırmayın, boş yere paranızı ve vaktinizi harcamayın. Konuyu da tamamen  kapatın :)

Sağlıklı günler dileriz.