Hocam Varikosel için test yaptırdım yorumlarınızı bekliyorum. Perhis 3 Gün Volum 5 ?

Hocam Varikosel için test yaptırdım yorumlarınızı bekliyorum. Perhis 3 Gün Volum 5 Normal Likefoksiyon süresi 30 Ph 8 sayı mil/ml 70 total sayı 35000000 total molite %40 progressif hareket +4 %20 yavas hareket + 3 %10 yerinde hareket + 2 %10 hareketsiz 1% 60 TPMSS 7000000 morfooji %5

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin oranı düşük.Bu da istenen bir durum değil.Üroloji bölümüne başvurmalısınız.