Hocam, zaten enfeksiyon hastalıkları uzmanı önerdi testi fakat sorum şu, 26. günde negatif çıkan p24 testinin ilerde pozitifleşmesi mümkün mü?

Hocam, zaten enfeksiyon hastalıkları uzmanı önerdi testi fakat sorum şu, 26. günde negatif çıkan p24 testinin ilerde pozitifleşmesi mümkün mü? Partnerim negatif elisa sonucunu gösterdi fakat gonoreye yakalanmam kafamda soru işaretlerine neden oldu beni aydınlatırsanız sevinirim Saygılarımla..

Tahlil.com Cevabı : Mümkün değil