Hocam,3 hafta önce idrarımda hafif yanma ve çok az akıntı gördüm.İdrar testi yaptırdım ve her şey negatif fakat LEU(++) Pozitif ,10-12 Lökosit görüldü

Hocam,3 hafta önce idrarımda hafif yanma ve çok az akıntı gördüm.İdrar testi yaptırdım ve her şey negatif fakat LEU(++) Pozitif ,10-12 Lökosit görüldü ve Dr.Cipro500 ile Piyeloseptyl verdi 5gün içinde geçti ve idrar tahlilim temiz çıktı.Şimdi yine pen*s ucunda huylanma var Bel Soğukluğu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Üretrit olmanız da ihtimal dahilinde bel soğukluğu da bir olasılık.Ancak Mycoplasma, Ureaplasma gibi farklı üretrit etkenleri de var.En  iyisi bir üroloji uzmanına tekrar başvurun şikayetleriniz tam olarak geçmediyse.İlave tahliller isteyebilir üretri taratılması yönünden.Akıntınızdan Gram boyama ve kültür yapılması gibi.