Hocm yıne adet gecıkmem oldu

Hocm yıne adet gecıkmem oldu ve 4 aydır adetım sorunlu sekılde oluyor gebelıkten hala suphem var kılo alıyorm bıde sıze hangı sonucumu gonderecm bhcg yaptrmadım eger baska bır degerden bellı olacaksa ben sıze soleyım hocam ben sıze dger deglerdımı de gndereyım hocam yorumlarsanz cok sevınırım onemlı bırsey var mı acaba sımdıden tskler

Tahlil.com Cevabı : Gebelikle ilgiliBeta HCG fikir verir.Zaten adet gördüğünüze göre de gebelikten söz edemeyiz.