Homa testi-IR 3.95 Glikoz (açlık) 104 Insülin (açlık) 15.4 Total kolestrol 185 LDL 111 HDL 48

Homa testi-IR 3.95 Glikoz (açlık) 104 Insülin (açlık) 15.4 Total kolestrol 185 LDL 111 HDL 48 Trigliserid 128 Yorumlarmisiniz ? Teşekkürler. ..

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz