Hormon tahlili yaptırmam gerektiğini biliyordum kan ve idrar tahlilinde bütün değerlerim normal hamile miyim?

 Hormon testi yaptırmadım ama adetime 5 gün kala ve adet olmam gereken gün eczanede satılan gebelik testlerinden yaptırdım ikisinde de negatif çıktı normal kan ve idrar tahlili yaptırdım hormon tahlili yaptırmam gerektiğini biliyordum kan ve idrar tahlilinde bütün değerlerim normal hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarına göre hamile değilsiniz.