Hsv tip 2 virüsü var dediler ama 2 aydır krem kullanmama rağmen geçmedi test yaptırdım sizce bu test normal mi korkulacak bisey varmi?

Hsv tip 2 virüsü var dediler ama 2 aydır krem kullanmama rağmen geçmedi test yaptırdım sizce bu test normal mi korkulacak bisey varmi hsv tip2 igm 0.85 çıktı diğeri de hsv tip 2 igg 6.87

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.