HTC değerimin 115. Sizce düşük mü?

Merhabalar.Yaklaşık 5 ay önce düşük yaptim.ޞžuan tekrar hamileyim ve en son regl bitiş tarihim 14 aralik.Doktor HTC değerimin 115 olduğunu ve düşük olduğunu söyledi.sizcede düşükmü? Tekrar düşük yapmaktan çok korkuyorum. Lütfen yorumlayabilir misiniz? Simdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : HTC değeri demekle neyi kastettiğiniz anlaşılamadı, yeniden kontrol edip sormanız gereklidir..