I 131 uptake : 4 saat sonra %2, 24 saat sonra %1. Bir doktor Dideral kalp ilacını tavsiye etti, diğer doktor propsil. Bu sonuçlara göre ne yapmalıyız?

Merhaba, Hipertiroit tanısı kondu. TSH: 0.009 T3:6,61 T4:3,15 Sintigrafi: tiroit bezi ileri derecede suprese olduğu için görüntülenemedi. I 131 uptake : 4 saat sonra %2, 24 saat sonra %1. Bir doktor Dideral kalp ilacını tavsiye etti, diğer doktor propsil. Bu sonuçlara göre ne yapmalıyız?

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji uzmanının önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..