İç çamaşırı varken ilişkiye girdik

iç çamaşırı varken ilişkiye girdik boşaldı vebir miktar benim iç çamaşırıma bulaştı bu olay farklı günlerde 3-4 defa tekrarlandı aradan bir aydan fazla zaman geçti henüz adet olmadım ve benim adet düzensizliğim var 3 aydır olmuyorum.1 hafta önce idrar testi yaptım negatif çıktı hamilelik durumu ?

Tahlil.com Cevabı : 3 aydır adet olmuyorsanız horman*l bir probleminiz olabilir, kadın hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz..