İç çamaşırıma boşaldı hemen gittim temizledim. HAMILE olma olasılığım var mı?

sevgilim iç çamaşırıma boşaldı hemen gittim temizledim iç çamaşırımi da attım HAMILE olma olasılığım var mi

Tahlil.com Cevabı : Spermler çamaşırınıza bulaştığı için az da olsa vajinaya sperm bulaşma ihtimali bulunuyor. Bu durumda hamilelik durumu doğabilir. Ancak düşük bir ihtimaldir. Daha detaylı bilgi için lütfen aşağıda verdiğim adresteki yazımızı okuyunuz. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi