İç çamaşırımda birkaç damla kan gördüm 3 gün gecikti sizce ne yapmalıyım?

Sevgilimle adetimden yaklaşık 20 gün sonra ilişki yaşadık ancak sadece 2-3 santim içime girdi pen*si. Kesinlikle boşalma olmadı ve zevk suyu gelmiş olduğundan bile emin değiliz ancak ilişkiden sonra iç çamaşırımda birkaç damla kan gördüm 3 gün gecikti sizce ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapmanızı öneririz..