İç çamaşırları üzerimizdeyken sürtünmeli ilişki yaşadık. Zevk suyu bile ıslatmadı. Hamilelik ihtinali var mı?

kz arkadasım üzerinde iç çamaşırı vardı benimde iç çamaşırım vardı öyle abartılı bi sürtünme yaşamadık ama arada iç çamaşırları varken pen*simi vajinasına sürttüm kilodumdada hicbir ıslaklık yoktu hamila kalma ihtimali varmıdır eger zevk suyu varsa iç çamaşırımda vajinadan içeri sızcak kadar olamaz

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma durumundan söz edemeyiz.