İç çamaşırları üzerine boşaldım. Hamile kalabilir mi?

Kız arkadaşımla iç çamaşırlı sürtünerek ilişkiye girdik. İç çamaşırıma boşaldım. Oradan vajinaya temas edip hamile kalma ihtimali var mıdır ? Bu konuda biraz tedirginim. Bir yanım olmaz derken diğer yanım beni bu düşünceden caydırıyor.Yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik pek olası görünmüyor. Ama daha net sonuç almak için adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantıya mutlaka göz atın.https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957