İç çamaşırları varken ilişki yaşadık. Hamilelik ihtimali var mı?

mrb iç çamaşırları üzerimizdeyken sürtünme yaşadık ama abartılı degil öyle ara ara boxerimde hissedilir bi islaklik(zevk suyu) yoktu eger ıslaklık varsada cok azdır benim boxerimden onun kiloduna onun kilodundan vagina agzına temas edip hamile kalma şansı varmı lütfen yardım edin piskolojim bozuldu

Tahlil.com Cevabı : Anlattığın şekilde hamilelik çok düşük bir ihtimal. Adette 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırarak daha net bilgiler edinebilirsin.