İçime boşalma olmadan bulaşarak hamile kalmış olabileceğime dair korkularım var?

hocam, içime boşalma olmadan bulaşarak hamile kalmış olabileceğime dair korkularım var.adette oldum ama üstüne görmeden korkuyorum miktarı daha azdı.adetten 1 gün önce ve adetten 2 gün sonra 2 kez idrar testi yaptım negatif çıktı.üstüne görme idrar testinde çıkar mı yoksa kan testi mi yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelikten söz edilemez.