İdrar sitometrisi

merhaba, idrar sitometrisi nde rbc cell/HPF 2 Den küçük olması gerekirken 57,5 yine rbc cell/ul 14 den küçük olması gerekirken 383,4 çıkmıştır.yine aynı tarihil aso tahliliimde 200 den küçük çıkması gerekirken 374 çıkmıştır.Bu iki sonuç ne anlama geliyor yardımınız için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kanama var araştırılması gereklidir.