İdrar tahililinde epitel 47 / bakteri : az, görünüm : hafif bulanık. İdrar kültürü : Sonuç: 20.000col/ml Staf s.p + enterobacter s.p üredi. Kontaminasyon düşü

  İdrar tahililinde epitel 47 / bakteri : az, görünüm : hafif bulanık. İdrar kültürü : Sonuç: 20.000col/ml Staf s.p + enterobacter s.p üredi. Kontaminasyon düşünüldü.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bulaş olduğundan sağlıklı numune verilmemiş anlamı akla gelir.Yeniden idrar numunesi verilmesi gerekmekte.