İdrar tahlil sonuçları normal ancak kültür sonucunda koloni sayısı: 3000 cfu/ml E.coli

3 aylık kız bebeğim var. İdrar poşeti yoluyla tahlil verdik. İdrar tahlil sonuçları normal ancak kültür sonucunda koloni sayısı: 3000 CFU/ml ESCHERİCHİA COLİ ÜREDİ ibaresi var bu normal bir durum mudur ne yapmalıyız?

Tahlil.com Cevabı : Eğer kızınızda enfeksiyon belirtileri yoksa (ateş, iştah azlığı, huzursuzluk vb) idrar kültürünü tekrarlatmanızı öneririz.