İdrar tahlil sonuçlarım şöyle: keton: eser ,eritrosit: 1 lokosit:1 yassı epitel:1 ph:7.0 lokosit kümesi:0

İdrar tahlil sonuçlarım şöyle: keton: eser ,eritrosit: 1 lokosit:1 yassı epitel:1 ph:7.0 lokosit kümesi:0 siyah boxerda çok az beyazlık vardı. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.