İdrar tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Merhaba.İdrar tahlillerimi yorumlarsanız sevinirm.. görünüm bulanık dansite1020 ph:5 biluribin :negatif ürobilinojen:normal keton:negatif gulukoz:negatif protein:negatif nitrit:negatif eritrosit:negatif tortu var mikroskopi. 4-5 lökosit bol epitel hücresi göründü tşk ederim

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonucunuzda kayda değer bir sorun görülmüyor