İdrar tahlil yaptırdığımda, sonucunda bol eritrosit ve bol lökosit görüldü.

ilk idrar tahlil yaptırdıgmda sonucunda bol eritrosit ve bol lökosit görldü idrar kültüründe üreme çıkmadı ama bir ay sonra şikayetlrim tekrarladı yine gittim kan testi temiz çıktı kültürde yine üreme gözukmedi ama tam idrarda 2-3 eritrosit nadir lökosit ve 7-8 epitel hücre gözuktu yardımcı olurmsnz

Tahlil.com Cevabı : Son idrar tahlilinizin normal çıkmış. Şikayetlerinizin ne olduğunu yazmamamışsınız ama doktorunuz ultrason gibi daha detaylı tetkikler isteyebilir.