İdrar Tahlili; Lökosit 20-25 yüksek gözüküyor

Kan tahlil yaptırdım. MPV 6.43 çıktı düşük gözüküyor, PCT 0.14 bu da düşük gözüküyor sebebi nedir? MON# 0.99 yüksek gözüküyor BASO 0.1 yüksek gözüküyor sebebi nedir? İdrar Tahlili; Lökosit 20-25 yüksek gözüküyor ve Epitel hücre bu da yüksek gözüküyor 15 20 sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlilinizde diğer değerler normal ise bu değerlerin önemi yoktur, idrarda enfeksiyon olma ihtimali yüksek, idrar kültürü aldırmanızı ve mikrop üremesi olur ise tedavi olmanızı öneririz..