İdrar tahlili sonuçlarım, DANSİTE : 1025, pH : 6,0,,,

İdrar tahlili sonuçlarım,  DANSİTE : 1025, pH : 6,0Nitrit : negatifProtein : negatifGlukoz : negatifBilirubin : negatifÜrobilinojen : normalKeton : NegatifRenk : Sarıİdrar mikroskobisiHer sahada 6-7 eritrosit 3-4 epitel 5-6 lökosit görüldü.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir, kum da döküyor olabilirsiniz.Üroloji uzmanına başvurun