İdrar tahlili sonucumda bol bakteri, 1-2 lökosit, 6-8 eritrosit, 10-15 epitel hücresi var.

idrar tahlili sonucumda bol bakteri, 1-2 lökosit, 6-8 eritrosit, 10-15 epitel hücresi var. yüzme kursu için engel var mı?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, kursa başlamadan önce idrar kültürü yaptırmanızı ve mikrop üremesi olursa tedavi olmanızı öneririz..