İdrar tahlili ve trigliserit değerimi değerlendirir misiniz?

41 yaşında erkeğim.Kasığımda ağrı, sık idrar ve idrar zorluğu şikayeti ile doktora gittim. Ayrıca Kolesterol ve tiroit ilacı kullandığımdan bunların da kontrol edilmesini istemiştim. Tahlillerimi yorumlarsanız sevinirim.İdrar Tahlilim:Görünüm Berrak BerrakRenk Sarı SarıDansite 1.020 1.005 – 1.035PH 5.5 4.8 – 7.4Glukoz Normal mg/dl NormalProtein 15 L mg/dl NegatifBilirubin Negatif mg/dL NegatifÜrobilinojen Normal mg/dl NormalKeton Negatif mg/dl NegatifNitrit Negatif NegatifEritrosit 1 /HPF < 2Lökosit 1 /HPF < 2Trigliserid 363 H mg/dL < 150

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili normal.Ancak idrar kültürü ve ultrason gibi tahliller şikayetleriniz için daha net bilgi verecek.Trigliserit değeri de yüksek