İdrar tahlili yaptırdım; hücre sayımı ve kültür

İdrar tahlili yaptırdım hücre sayımı ve kültür Mikroskobik İnceleme Sonuçları hücre sayımı: Lökosit: 90/mm3 Eritrosit:0/mm3 İdrar Kültürü Gram Boyama Epitel hücresi görüldü ÜREME OLMADI

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürünüzde üreme olmaması bir enfeksiyon olmadığını gösteriyor.Ancak lökosit görülmüş, bu da olağan değil. Yine de bir enfeksiyon şüphesi yönünden doktorunuz ilave tahliller isteyebilir.